Oddíl

Vedoucí oddílu

O děti se starají kvalifikovaní skautští vedoucí. Dospělí vedoucí jsou součástí sboru Církve bratrské v Plzni a činnost oddílu je vedena v duchu křesťanského skautingu. Základem práce s dětmi je skautská výchovná metoda.

Ester Šrámková

hlavní vedoucí oddílu

Mám ráda dobrodružství v přírodě, na horách nebo u dobré kávy s knížkou. Jsem vdaná a mám 3 děti.

Ivanka

vedoucí oddílu

Jsem vdaná za príma chlapa, se kterým mám 3 již dospělé děti. Často a ráda se ztrácím v lese. Mám ráda sporty, když nejde o body a medaile – hlavně kolo a plavání. Miluju snídaně na terase.

Martin Buřič - "Bůřa"

Vedoucí oddílu

Rádci družin

O děti se starají  a vedoucím zásadním způsobem pomáhají kvalifikovaní skautští rádci.

Seb

rádce oddílu

Miluju muziku, jízdy na motorce, slunko a kebab. Rád čtu nebo koukám pozdě v noci do ohně. Nemám rád zmrzlinu a papriku.

Terka

rádkyně oddílu

Ráda jezdím do Slovenských hor a tvořím různé věci.

Šimon Kuc

rádce oddílu

Baví mě číst knížky a občas zkouším i psát. Mám rád deskovky, ale i pohybové hry, tanec, zpívání a podobné.

O Dorostové unii

Dorostová unie (DU) jako nezisková organizace organizuje děti, mládež a jejich vedoucí. DU pomáhá vedoucím v práci s dětmi v klubech od roku 1999. Zajišťuje vedoucím vzdělávání, organizační a právní podporu.

Hlavním partnerem DU je Církev bratrská, státem registrovaná církev.

Dorostová unie je součástí České rady dětí a mládeže, spolupracuje s největší skautskou organizací v ČR, Junák – český skaut.